Yeni sezonların en göz alıcı, en güzel, en şık ve en rahat modellerini Pello sizin için hazırladı. Yenilenen tüm ürünleri, her mevsim ve her yeni sezonda farklı, göz kamaştıran ve hemen her zevke hitap eden modelleri yeni gelenler kategorisi ile sizin için derledik. Ayakkabıdan çizmeye, dolgu topuktan ince topuğa, tüm ayakkabı modelleriyle birlikte, çantaların da en yenileri artık bir tık uzağınızda.

Her türlü zevke hitap edebilmek adına sürekli güncellenen yeni gelenler kategorisi ile stil sahibi olmadığını düşünenlerin de tarzını keşfetmek için buradayız. Trendlerin yeniden şekillendiği her sezonda; tüm can alıcı renkleri, en güzel modelleri, en rahat ayakkabıları sizler için bir araya getiriyoruz. Modayı daha yakından takip etmek ve tarzınıza uygun olan modellere sahip olmak için Pello tüm modelleri ile sizlerle.

Her sezonda, her bütçeye uygun ve birbirinden güzel modellerden tarzınıza uygun olan ayakkabı ve çantaları seçebilir ya da yeni gelenler kategorisi ile tarzınızı yeniden belirleyebilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR